FireFlies

на базі ПК "Орбіта"

Школярі 8-12 років

Young Learners вчаться на шкільному блоці, який передбачає опанування програми шкільного рівня до 7-го класу та дає можливість успішно складати екзамени Cambridge типу  Movers та Flyers. 

Головний акцент під час занять робиться на усному мовленні: завжди є питання уроку для обговорення, завдання на взаємодію в групі, а також створення власних проектів для заповнення Language Portfolio (мовленнєвого портфоліо), що є обов'язковою складовою вивчення іноземної мови відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з вивчення мов.

Ми пояснюємо нашим учням граматику та прагнемо розуміння дитиною всіх граматичних тем, а також свідомого їх використання в усному та письмовому мовленні. 

Граматика для дітей 8-10 років подається у формі казок, що обумовлено домінуванням мислення образного над аналітичним для дитини цього віку. 

Граматика для дітей 11-12 років зводиться до таблиць. 

Ми розуміємо, що окрім академічного навчання англійській мові, дитина має вміти спілкуватись у щоденних ситуаціях. Для розвитку вмінь використовувати англійську для повсякденного спілкування ми реалізуємо наступні мовленнєві проекти:

Speaking Sessions - гра англійською мовою на станціях міста професій Kidland (під час осінніх, зимових та весняних канікул)

Summer Language Camp - літній мовленнєвий табір англійською мовою в зеленій зоні Київської області протягом 14 днів. В цей період мовою спілкування для всіх учасників є англійська (штучно створене мовленнєве середовище)

London Islington Centre for English - двотижневе навчання в лондонському центрі англійської мови, проживання в сім'ях, а також захоплюючі екскурсії, частину з яких проводить носій мови