FireFlies

на базі ПК "Орбіта"

МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ З МОВИ

МІЖНАРОДНІ ІПИТИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ,

ВИПУСКНИКІВ МОВНИХ ШКІЛ ТА КУРСІВ 

                                                                   Гарна новина!!!

 

Відповідно до наказу МОН від 07 грудня 2018р. «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ»

(Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019р. № 8/32979)

 

 

Учні 9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, а для класів із поглибленим вивченням – В1 і вище. Сертифікат або диплом має бути 2018 або 2019 року (до дня проведення атестації).

Для зарахування учень повинен звернутися з відповідною заявою до свого закладу освіти та надати копію сертифікату. Якщо випускник, що має сертифікат, не напише таку заяву, то оцінка виставлятиметься за результатами письмової атестації.

Нагадуємо, що цього року випускники 9-х класів вперше отримали можливість зараховувати результати міжнародних мовних іспитів як оцінку ДПА.

 

Учні 11-х класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарт або академічним рівнем, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня B-1 і вище, а для класів із поглибленим вивченням іноземних мов – В-2 і вище. Сертифікат або диплом має бути отриманий 2018 або 2019 року (до 28 травня 2019р. з англійської мови, до 27 травня 2019р. – з німецької, французької мов, тобто до днів проведення ЗНО з цих предметів).

Для зарахування учень повинен звернутися з відповідною заявою до свого закладу освіти та надати копію сертифікату. Якщо випускник не напише таку заяву, то оцінка ДПА виставлятиметься за результатами ЗНО.

Якщо випускник 11-го класу хоче, щоб його сертифікат був зарахований як ДПА, але він отримає його після того, як зареєструвався на ДПА в формі ЗНО, у нього є можливість до 25 березня внести зміни у реєстраційні дані шляхом здійснення перереєстрації. Якщо її не буде здійснено, то оцінка за ДПА виставлятиметься за результатами ЗНО.

Якщо учень планує отримати сертифікат після 25 березня (тобто вже не матиме змоги здійснити перереєстрацію) і до дня проведення ЗНО (28 травня для англійської мови, 27 травня для французької, німецької мов), то він теж може написати заяву про зарахування сертифікату як оцінки за ДПА. В заяві треба вказати, що він очікує отримання сертифікату, а потім випускникові потрібно надати його паперову копію.

 ПЕРЕЛІК МІЖНАРОДНИХ МОВНИХ ІСПИТІВ, ЯКІ МОЖНА ЗАРАХУВАТИ ЯК ОЦІНКУ  ДПА (відкрити)

   

 Курси англійської мови FireFlies є центром підготовки до екзаменів Cambridge Assessment English від авторизованого екзаменаційного центру UA801 International Language Centre, який адмініструє екзамени.

Англійська мова, як іноземна, є загальноприйнятою міжнародною мовою, яка може використовуватись для навчання, роботи, волонтерства, туризма та міжнародної співпраці у всьому світі, а також є необхідною для професійного зростання на території України, зважаючи на міжнародний курс нашої держави, та у відповідності до Національного проекту

GO GLOBAL.

 

На Україні вивчення іноземних мов забезпечується навчальними закладами різних форм власності, а також мовленнєвими курсами та розмовними клубами. Опанування мови здійснюється відповідно до укладених організацією, що здійснює навчання, програм.

 

Програми можуть різнитись між собою, але всі вони повинні відповідати Програмам Міністерства освіти та науки, а також   Загальноєвропейським рекомендаціям з вивчення іноземних мов (CEFR).

 

Посилаючись на  вищевказаний міжнародний документ, рівень володіння мовою визначається відповідно до загальноприйнятої шкали : А1\А2\В1\В2\С1\С2 , де С2 є показником професійного володіння мовою.

 

Свій рівень володіння мовою можна та потрібно визначати і підтверджувати відповідними міжнародними сертифікатами, які є загальноприйнятими у всьому світі та гарантують порозуміння у таких питання як навчання, робота та інше за кордоном і на Україні.

 

У всьому світі працює близько 130,000 авторизованих центрів з оцінювання мовлення, які адмініструються відомими  університетами Великобританії та Америки. Відповідно до університета-засновника іспита, існує достатньо варіантів екзаменів на знання мови.

 

На території України, а власне в м. Києві, функціонує декілька екзаменаційних центрів, що адмініструють іспити типу

CELS, ESOL, SESOL, IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE та інші.

 

Зважаючи на програму наших курсів та затребуваність міжнародних екзаменів, ми рекомендуємо нашим учням екзамени наступного формату:

CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS ENGLISH є серією цікавих та різноманітних тестів з англійскої мови, спеціально розроблених для учнів 7-12 років. Дана серія містить тести трьох рівнів-  STARTERS, MOVERS, FLYERS-, які допомагають дітям побачити шлях до подальшого розвитку у вивченні мови та відповідають наступним рівням CEFR:

STARTERS - pre-A1

MOVERS - A1

FLYERS - A2

Кожна дитина, яка складає тест Cambridge English:Young Learners, отримує сертифікат від Кембриджу з визначенням досягнень по п'ятибальній шкалі у читанні, письмі, говорінні та аудіюванні. Це є великим досягненням та визнанням її особистих умінь. 

CAMBRIDGE ENGLISH: KEY FOR SCHOOLS (KET) - іспит, спеціально розроблений для школярів та допомагає визначити та підтвердити  володіння англійською мовою на рівні А2. Зміст іспиту відповідає інтересам та досвіду школярів.

Даний сертифікат визнається:

 • Освітніми організаціями та урядовими структурами у всьому світі
 • Службою кордонів та імміграції Великої Британії як такий, що повністю зодовольняє вимогам до пошукачів на отримання візи у деяких категоріях 2  Рівня. 

CAMBRIDGE ENGLISH: PRELIMINARY FOR SCHOOLS (PET) -  іспит, спеціально розроблений для школярів та допомагає визначити та підтвердити  володіння англійською мовою на рівні В1. Зміст іспиту відповідає інтересам та досвіду школярів.

Даний сертифікат визнається:

 • Освітніми організаціями та урядовими структурами у всьому світі
 • Службою кордонів та імміграції Великої Британії як такий, що повністю зодовольняє вимогам до пошукачів на отримання візи у деяких категоріях 2 та 4 Рівня. 
 • Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України випускники середньої школи, які мають сертифікат Cambridge English на рівні В1 та вище, отримують 12 балів (найвищий бал) з англійської мови в шкільному атестаті. 

 

CAMBRIDGE ENGLISH: FIRST FOR SCHOOLS (FCE)  –  є адаптованим для школярів екзаменом, що визначає рівень знань до С1 включно. Він показує, що учень набуває грунтовних знань з англійської мови та може почати працювати в англомовному середовищі або отримувати середню та вищу освіту англійською мовою.  Даний сертифікат приймається університетами Європи та великими міжнародними компаніями, а саме:

 • University of Amsterdam
 • Freie Universität Berlin
 • Deloitte
 • Ernst and Young
 • Marks and Spencers
 • HSBC
 • StudyPortals
 • та багатьма іншими.

 

 

IELTS - International English Language Testing System ( Міжнародна тестова система з визначення рівня англійської) – найпопулярніший у світі екзамен з англійської мови, який складають більш ніж два мільйони осіб кожного року. IELTS допоможе вам проживати, навчатися та працювати в будь-якій країні.

Більш ніж 9 000 організацій у 135 країнах визнають результати іспиту IELTS для проживання, здобування освіти та працевлаштування. Сертифікат екзамену IELTS – єдиний сертифікат, який визнають всі країни.

 

 Дати складання іспитів та ціни:

STARTERS - 18 травня (1 500 грн)

MOVERS  - 18 травня (1 550 грн)

KET - 18 травня (2 100 грн)

PET - 18 травня (2 250 грн)

FCE - 11 травня (3 250 грн)

Реєстрація та внесення оплати до 1 квітня 2018.

 

 

IELTS у м. Києві авторизується British Council.

Дати проведення іспитів в 2018році:

 

                                                                            З повагою,

          Віталія Валеріївна Ярощак, вчитель англійської мови,   

    керівник курсів з мови для  дітей  FireFlies  (www.fireflies.kiev.ua)