FireFlies

на базі ПК "Орбіта"

Про нас

Наші курси англійської мови  FireFlies працюють для Ваших дітей з 2003 року. Наша програма вдосконалюється кожен рік, поєднуючи такі важливі критерії:

  • Відповідність вимогам навчальних програм для середньої школи Міністерства освіти України з урахуванням 5 мовленнєвих компетенцій.
  • Відповідність Європейським рекомендаціям щодо навчання іноземної мови при комунікативному підході.
  • Урахування тієї істини, що кожна дитина народжується зі своїм способом навчання, вона не обирає цей спосіб і невладна його поміняти, але вчитель може змінити спосіб викладання.
  • Відповідність способу подання матеріалу та об’єму навантаження психофізіологічним потребам кожної вікової групи учнів.
  • Наявність різноманітного мовленнєвого матеріалу для дітей різних вікових груп. Ми активно використовуємо популярні дитячі та авторські ігри, пісні й казки, аутентичну художню літературу, народний фольклор та багато іншого.
  • Розвиток дитячої пам’яті в систематичних поурочних вправах.

 

Кількість дітей в групі від 6 до 10 осіб.
Періодичність занять двічі на тиждень.
Тривалість одного заняття 60 хвилин.
Групи за віковими категоріями від 5 до 18 років.

 

Отже, в нашій роботі Вам сподобається бачити використання найкращих методик як західних, так і вітчизняних методистів, застосування цікавих авторських розробок, творчий підхід та індивідуальна увага кожній дитині, а також її батькам. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб на наших курсах дитина вміла вчитись самостійно.
І ми в цьому успішні!